O marce

 

 

Marka Idea Ceramika powstała w 2015 roku poprzez wytypowanie z ogromnej oferty handlowej kilkudziesięciu ceramik hiszpańskich najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych kolekcji płytek, stanowiących najnowsze trendy w światowym wzornictwie. Proponowane przez nas wzory są na bieżąco aktualizowane i stanowią bazę do realizowanych przez nas projektów i wizualizacji 3D. Ofertę stanowią zarówno kolekcje łazienkowe jak i płytki podłogowe, gresy szkliwione i płytki drewnopodobne oraz bardzo bogaty wybór nowoczesnych dekoracji.

Staramy się aby asortyment Idea Ceramika był dostępny na stanach magazynowych w ilościach umożliwiających dokonanie zakupu „od ręki”, a własny transport oraz współpraca z firmą spedycyjną gwarantują szybką dostawę do nabywcy.

W celu promowania marki oferujemy wszystkim zainteresowanych współpracą darmowe ekspozytory wystawowe z na bieżąco aktualizowanymi wzorami płytek, dostęp do platformy b2b umożliwiającą składanie zamówień oraz weryfikację stanów magazynowych poszczególnych asortymentów, katalog on-line z bogatą ofertą zdjęć szczególnie pomocnych przy projektowaniu łazienek.

 

 

application-mobile-kontaktapplication-mobile-zadzwon
Korzystając ze strony ideaceramika.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.